Skontaktuj się z nami

22 841 13 92

(Polski) Jesteś Klientem Indywidualnym?

(Polski) Szukasz wsparcia w kwestii prawnej?

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Rekomendacje naszych Klientów

(Polski) Piotr Kołakowski

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Rekomendacja Szkoły Muzycznej w Zduńskiej Woli

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski)

Dział Doradztwo Prawne został utworzony z inicjatywy Wojciecha Turewicza, prezesa GRUPY EKO-TUR w odpowiedzi na potrzeby Klientów. Jego głównym przeznaczeniem jest obsługa prawna placówek oświatowych takich jak szkoły, czy przedszkola oraz ich pracowników.
Świadczymy usługi prawne, w tym usługi porad prawnych z zakresu takich dziedzin jak np. prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo oświatowe, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo cywilne. Porady prawne z zakresu prawa oświatowego to jedynie jeden z aspektów działalności Działu Doradztwa Prawnego. Sporządzamy także opinie prawne, pisma procesowe oraz świadczymy zastępstwo procesowe przed sądami, czy organami administracji publicznej. Prawnik pomaga np. w sprawach o rozwód, podział majątku wspólnego, ustalenia prawa do alimentów, a także w sprawach zatrudniania i zwalniania pracowników.
Zespół specjalistów w różnych dziedzinach, w tym radca prawny jest do Państwa dyspozycji nie tylko na terenie Warszawy. Dla Państwa wygody działamy bowiem na terenie całego kraju.
Niewątpliwą zaletę stanowi darmowa wycena każdej sprawy oraz bezpłatne telefoniczne konsultacje prawne. Oświatowe porady prawne dla dyrektorów i nauczycieli pomagają Państwu w podjęciu decyzji zgodnej z prawem.